Понеділок, 21.06.2021, 18:30

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Головна » 2015 » Березень » 27 » планова колегія ДОЗ ОДА.
08:28
планова колегія ДОЗ ОДА.

25.03.15 року в  ДОЗ Хмельницької ОДА відбулась чергова колегія ,на якій розглядались слідуючі питання:

1. Про стан виконання Загальнодержавної цільової соціальної  програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки та виконання рішення колегії ДОЗ ОДА від  26.03.14 № 2/2.

Було зауважено,що в  Віньковецькому районі,в числі деяких інших,не передбачено виділення  коштів з місцевого бюджету на виконання соціальної програми протидії захворюванності на туберкульоз ,а також на закупку дез.засобів і засобів індивідуального захисту хворих та персоналу(масок,респіраторів тощо).

2. Про виконання заходів з попередження материнських втрат в області та виконання рішення колегії ДОЗ ОДА від 26.03.14 № 2/1.

В Віньковецькому районі найгірший показник своєчасної постановки на облік вагітних (86 %).Було вказано щоквартально оновлювати списки жінок з важкою  екстрагенітальною патологією,а також забезпечити їх засобами контрацепції.

3. Про стан формування фінансового забезпечення функціонування регіональних систем охорони здоров’я області у поточному році.

 В Віньковецькому районі,  в числі небагатьох інших , фінансування медичної галузі проводиться виключно за рахунок медичної субвенції, кошти з місцевого  бюджету не закладені взагалі. Внаслідок цього в районі найнижчі в області показники вартості 1-го ліжкодня, забезпечення пільгових категорій населення, кількості коштів ,закладених на 1-го жителя району на рік.Така ситуація значною мірою впливає на якість надання медичної допомоги населенню району і на перспективу існування ЦРЛ та району в цілому.

Переглядів: 369 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]